Photoshop&FanTR
Hoşgeldin
Eğer Üyeysen Giriş Yap! tıkla
Üye Değilsen Kayıt Ola Tıkla ve hemen alemize Katıl
İyi Forumlar ,İyi Eğlenceler Smile
Photoshop&FanTR
Hoşgeldin
Eğer Üyeysen Giriş Yap! tıkla
Üye Değilsen Kayıt Ola Tıkla ve hemen alemize Katıl
İyi Forumlar ,İyi Eğlenceler Smile
Photoshop&FanTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop&FanTR

Bütün Fan Clubların ve PS'cilerin sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sitemiz Yeni AçılmışTır

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Teklif

3 posters
YazarMesaj
Candy&
ÜST DÜZEY ADMİN
ÜST DÜZEY ADMİN
Candy&

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Teklif  Empty
MesajKonu: Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Teklif     Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Teklif  Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 7:14 pm

Meydanlarda başörtüsü sorununu çözme vaadinde bulunan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na Başbakan Erdoğan'dan teklif geldi: "Bizim tavrımız belli, öyle zannediyorum ki MHP de tavrını değiştirmeyecektir. CHP böyle bir tavır ortaya koyuyorsa, bu işe seviniriz, müşterek olarak da böyle bir adımı yine atarız. Bunun için fazla beklemeye de gerek yok. Hemen 12 Eylül'ün arkasından bu işi çözeriz."

Yenişafak Gazetesi'nde yeralana haberde: Başbakan Erdoğan, meydanlarda 'başörtüsünü ben çözerim' vaadinde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na "Bunun için çok fazla beklemeye gerek yok. Hemen 12 Eylül'ün arkasından bu işi çözelim" teklifinde bulundu. Kanal 24'ün yayınına katılan Erdoğan, "Başörtüsü ile ilgili bir çıkışı oldu Sayın Kılıçdaroğlu'nun, siz bunu samimi bulmadığınızı ifade ettiniz. Fakat önümüzdeki dönemde Sayın Kılıçdaroğlu ya da CHP bu fikrinde samimi olduğu yolunda hareket ederse iş birliği yapar mısınız CHP ile?" şeklindeki soruya şu cevabı verdi:

MAHKEMEYE GİDEN DİLEKÇEDE ONUN DA İMZASI VARDI

"Samimi bulmuyorum. Niçin, çünkü başörtüsü konusunda biliyorsunuz parlamentoda bizim MHP ile bir Anayasa Değişikliği çalışmamız olmuştu. Bu tabi inanç özgürlüğünün, eğitim özgürlüğünün, özgürlüklerin bir gereğiydi. O zaman 411 oyla parlamentodan geçti. CHP grubu bunu Anayasa Mahkemesi'ne götürdü. CHP Genel Başkanı'nın da imzası vardı. Anayasa Mahkemesi'nden de malum, bununla ilgili olumsuz bir karar çıktı. O zaman bu tavrı takınan şu andaki CHP Genel Başkanı'nın söylemlerine ben nasıl inanayım.

CHP'DEN BÖYLE BİR TEKLİF GELİRSE SEVİNİRİZ

Gelecekte bununla ilgili atılacak bir adımda bizim zaten tavrımız belli, öyle zannediyorum ki MHP de tavrını değiştirmeyecektir. CHP böyle bir tavır ortaya koyuyorsa, bu işte seviniriz, müşterek olarak da böyle bir adımı yine atarız. Bunun için çok fazla beklemeye de gerek yoktur. Hemen 12 Eylül'ün arkasından bu işi çözeriz."
https://psfantr.yetkin-forum.com
Gthc&Prncss
ÜST DÜZEY ADMİN
ÜST DÜZEY ADMİN
Gthc&Prncss

MesajKonu: Geri: Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Teklif     Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Teklif  Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 12:07 pm

sağol canım =D
http://www.demilovatofan.forumr.net
Candy&
ÜST DÜZEY ADMİN
ÜST DÜZEY ADMİN
Candy&

MesajKonu: Geri: Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Teklif     Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Teklif  Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 2:01 pm

önemsiz kardeşim
https://psfantr.yetkin-forum.com
Brownie^^
S.Modoratör
S.Modoratör
Brownie^^

MesajKonu: Geri: Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Teklif     Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Teklif  Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:12 pm

siyasetmi hoppp sağol canımmm

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Teklif
1 sayfadaki 1 sayfası