Photoshop&FanTR
Hoşgeldin
Eğer Üyeysen Giriş Yap! tıkla
Üye Değilsen Kayıt Ola Tıkla ve hemen alemize Katıl
İyi Forumlar ,İyi Eğlenceler Smile
Photoshop&FanTR
Hoşgeldin
Eğer Üyeysen Giriş Yap! tıkla
Üye Değilsen Kayıt Ola Tıkla ve hemen alemize Katıl
İyi Forumlar ,İyi Eğlenceler Smile
Photoshop&FanTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop&FanTR

Bütün Fan Clubların ve PS'cilerin sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sitemiz Yeni AçılmışTır

Korkunç Bir Anım

3 posters
YazarMesaj
Candy&
ÜST DÜZEY ADMİN
ÜST DÜZEY ADMİN
Candy&

Korkunç Bir Anım Empty
MesajKonu: Korkunç Bir Anım   Korkunç Bir Anım Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 9:37 pm

birgün halamın kızı zehra kardeşim amine ve ben babannemlerdeydik babannem kurandaydı ve dedemde camide 3 ümüz balkondaydık balkonda uçurum gibi bir yere bakıyordu zehra mutfaktan bir tıkırtı geldiğini söyledi kardeşim aminede korkak bir kızdır hemen her koku şeylerine inanir ama ben aldırmadım çünkü ben korkmam neyse ya işte bu tıkırtılar devam etmeye başladı bende kötü olmaya başladım kardeşim amine nerdeyse bayılacaktı sonra birden kapı çaldı babannem geldi sandık kapıyı açtığımızda kimse yoktu birden telefon çaldı açmaya korkuyorduk telefon kendi kendine açıldı garip garip sesler gelmeye başladı kortuk telefonu kırdım zaten çürümüş bir şeydi neyse içeri girdik kapıyı kapattık kaldırabıldıgımız ite bildigimiz ne varsa kapının önüne koyduk sonra camı açtık ve imdat diye bağırdık kimse duymadı aşağıda oynayan çocuklar aldırmadı sonra birden şimşek çaktı resmen kan yagıyordu kardeşim amine bayıldı bu sefer daha kötü oldum zehra hüngür hüngür alıyordu ne yapacağımı şaşırdım ben zaten kalp hastası olan bir kızım o an basım donmeye gozlerim kararmaya basladı sanki onumde birisi duruyordu ve o an bende bayıldım sonra ne oldugunu bilmiyorum ama uyandıgımdaherkes basım daydı çok kotu anlar yasamıstım kimseye anlatmamaya karar verdik ve o gunden sonra evde yanlız kalamadık.
https://psfantr.yetkin-forum.com
BöJJüq.
Modaratör
Modaratör
BöJJüq.

Korkunç Bir Anım Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Anım   Korkunç Bir Anım Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 11:00 am

Ay bitanemm bu gerçekk mii Korkunç Bir Anım 7339 ben burda korkudan geberdimm ve şu anda evde tek başımayımm çok tırsıyorumm
Brownie^^
S.Modoratör
S.Modoratör
Brownie^^

Korkunç Bir Anım Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Anım   Korkunç Bir Anım Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:16 pm

yo ya bu alıntı xD demi tuğçem
Candy&
ÜST DÜZEY ADMİN
ÜST DÜZEY ADMİN
Candy&

Korkunç Bir Anım Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Anım   Korkunç Bir Anım Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:19 pm

alıntı ya... ama gerçke olabilir yani... bilmiyorum gerçekliğini
https://psfantr.yetkin-forum.com
Brownie^^
S.Modoratör
S.Modoratör
Brownie^^

Korkunç Bir Anım Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Anım   Korkunç Bir Anım Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 7:00 pm

korkmayın kuzularım xD :)
BöJJüq.
Modaratör
Modaratör
BöJJüq.

Korkunç Bir Anım Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Anım   Korkunç Bir Anım Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 7:46 pm

Tamam bacım :puah
Brownie^^
S.Modoratör
S.Modoratör
Brownie^^

Korkunç Bir Anım Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Anım   Korkunç Bir Anım Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 9:08 pm

senin imzan olmassa kork benden xD

Korkunç Bir Anım
1 sayfadaki 1 sayfası